31 Aralık 2009 Perşembe

2009 gİT aRtIK...

Sen yokmusun seennn...Pek de iyi birşeyler getirmedin bize bu sene...ama benim tanıyacağım süslü püslü 2010 sessiz sakin geldi,hıncımızı alacak senden.Hissediyorum.Sana inat her şey yolunda gidecek bu sene.Sağlık,iş,ev hiç biri sorun olmayacak,bak görürsün.Her gün bir öncekinden daha güzel bir güne uyanalım diyoruz,günleri ayları yiyoruz.Bari güzel şeyler kalsın akıllarda.
Her senenin sonunda olduğu gibi 2010'a, hoşgeldin gülücüğü atmadan önce uzun uzadıya liste hazırlıkları yapılıyor,tabii listedekilerin bir çoğu önceki yıllardan kalma:( Ama umut dolu !!!
Çok basit şeyler istiyorum kendisinden...Öncelikle fazla kilolarla vedalaşmak istiyorum a$kımkocacımla beraber.Sonra sağlıkla ilgili problem artışı olmasın etrafımda(tabii ki hiçkimsede de olmasın!). Sonra kendi işimin patronu olayım(buna da az kaldı).Sonra görmediğimiz yerlere kısa turlarımız olsun.Şarap,makarna gecelerimiz olsun.Hediye yapacak ve alacak bol zamanım olsun.Aldığım kitaplarımı okuyabiliyim.Bir de inşallah a$kımkocacımla bir bebişimiz olsun:)))
Son olarak herkes içinden geçenlere kavuşsun,2010 sonunda listemiz bitmiş olsun,yeni yıl yeni umutlar,yenilikler getirsin, evinizde kahkahalar eksik olmasın...
MUTTTLUUU YILLARRRR !!!

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails